Autoinwalida Zakład przystosowania Samochodów Dla

43-309 Bielsko Biała ul. Sarnia 17a/

tel. 338144843 i kom 609812688, fax 338144843

www: autoinwalida.pl

e-mail: autoinwalida@autoinwalida.pl


Podstawowe informacje o zakładzie:
Założona w 1980roku jako serwis gwarancyjny Fiata 126pI i Trabanta. Ścisła współpraca z CEBRONEM i innymi producentami osprzętów inwalidzkich. Stałe doskonalenie jakości osprzętów samochodowych oraz adaptacje ich do różnych nowocześniejszych marek samochodów umożliwiło w 1987r uzyskanie UPOWAŻNIENIA MINISTERSTWA KOMUNIKACJI na dopuszczanie do ruchu drogowego adaptowanych samochodów bez konieczności dodatkowej kontroli w Stacjach Kontroli Pojazdów czy Rzeczoznawców samochodowych. Poszukiwanie nowości technicznych w zakresie przystosowań samochodów oraz współpraca z nowo powstającymi producentami innych oprzyrządowań poszerza asortyment stosowany dla umożliwienia prowadzenia auta osobie niepełnosprawnej jak również ułatwienia we wsiadaniu ON lub przewozie osób na wózkach inwalidzkich.

Zakres świadczonych usług:
Przystosowania większości marek samochodów nawet ze skrzynią biegów manualną a z uatomatem wszystkie - dla kierowców z dysfunkcją kończyn dolnych. Przystosowanie samochodów dla kierowców z dysfunkcją kończyny górnej i POŁOWICZNEGO PIONOWEGO NIEDOWŁADU. Wykonywanie w busach stanowisk do mocowania wózka inwalidzkiego i osoby na czas jazdy z zastosowaniem podjazdów składanych ,ramp a nawet wind mechanicznych. Adaptacje foteli na obrotowe czy montaż foteli wyjeżdżających z samochodu dla ułatwienia wsiadania ON Montaż przenośników ON z wózka do auta i odwrotnie oraz podnośników wózków elektrycznych(akumulatorowych). Dodatkowe informacje na www.autoinwalida.pl oraz w zakładzie.

Montowane elementy:
1. Sprzęgła automatyczne. 2. Ręczne sterowanie hamulcem i gazem w wersji przy kierownicy UMOŻLIWIAJĄCE również bez utrudnień PROWADZENIE AUTA OSOBIE SPRAWNEJ 3. Nożne sterowanie biegami 4. Fotele obrotowe. 5. Szyny,pasy, podjazdy lub rampy 6. Podnośniki i przenośniki inne pokazane w galerii www.autoinwalida.pl

Najczęściej dostosują samochody osoby ze schorzeniami:
Dysfunkcje kończyn dolnych Dysfunkcje kończyny górnej Pionowy jednostronny niedowad Pełny niedowład na wozkach inwalidzkich.

Informacje dot. serwisowania zamontowanego oprzyrządowania:
STALY BEZPLATNY SERWIS wg. wydanych WARUNKOW GWARANCJI

Pozostałe informacje:
Jesteśmy autorem kilku unikalnych rozwiązań na krajowym rynku np.ręczny hamulec i gaz PRZY KIEROWNICY. Nożne biegi! Opcja wolnych manewrów w automatycznym sprzęgle do nauki jazdy

Dodatkowe informacje