Temat Liczba postów Autor

Koperta przed domem

Czy masz przed swoim mieszkaniem lub zakładem pracy „swoje” miejsce parkingowe ? Napisz jakie formalności musiałeś załatwić , aby takie miejsce zdobyć W jaki sposób masz oznakowane to miejsce i czy sam pokrywałeś koszty oznakowania tego miejsca?

2 Admin

Skrzynia automatyczna czy manualna?

Mam wrażenie, że złą opinie o samochodach z automatyczną skrzynią biegów podzielają osoby, które nigdy nie jeździły na automacie, a co wy sądzicie?

4 user1

L – dla niepełnosprawnych

Czy liczba szkół dla osób niepełnosprawnych jest wystarczająca? Jak wygladał wasz kurs, czy byliście z niego zadowoleni?

9 Admin

Egzamin

Czy Ośrodki Ruchu Drogowego są przygotowane na egzaminowanie osób niepełnosprawnych? Kto był właścicielem L-ki, na której zdawałaś/eś egzamin?

2 Admin

Automat hydrauliczny, Easytronic, a może ActiveSelect?

Trudny wybór przy za kupie auta.

0 Admin

Wymiana oleju w skrzyni automatycznej

Ilu mechaników tyle opinii.

1 Admin

Znaczek w oczy kole

Znaczek w oczy kole Mam wrażenie, że czasem wyprzedzają mnie tylko dlatego, że widzą znaczek inwalidzki i nawet jak bym jechał stówą w terenie zabudowanym to i tak muszą wyprzedzić, bo za inwalidą jechać nie będą. Macie podobne odczucia ?

3 Admin

Opinie o motosprawni.pl

Tu czekam na wasze opinie na temat portalu.

2 Admin

Miejsce

doczytałem się w necie że osoby parkujące na miejscach dla osób niepełnosprawnych przy supermarketach bez zezwolenia mogą być karani przez policję i straż miejską

1 Radek

karta parkingowa

zgubiłem kartę parkingową wydaną przez ZUS na czas nieokreślony.gdzie mogę się ubiegać o wydanie duplikatu?

3 Smigielski Jerzy

Teścik pościk

Ząść

3 Jaśiek

Oznakowanie samochodu osoby głuchoniemej

Jak powinien być oznakowany samochód osoby głuchoniemej z wpisanym do prawa jazdy ograniczeniem o symbolu: 01 i 201 pozdrawiam

0 Andrzej

Oznakowanie pojazdu

Jak powinien być oznakowany samochód osoby głuchoniemej z wpisanym do prawa jazdy ograniczeniem o symbolu: 02.01 i 101 pozdrawiam

0 Andrzej

ograniczenia prawo jazdy

witam, mam pytanie, w prawo jazdy wpisane mam ograniczenie 35.04- urządzenia sterowania obsługiwane bez puszczenia kierownicy i akcesoriów prawą ręką. czy w tej sytuacji wystarczy zamienić manetki w samochodzie, tak, aby przelacznik kierunkowskazow znajdowal sie po prawej stronie? czy konieczny bedzie pilot? co grozi w razie niedostosowania sie do tego ograniczenia? pozdrawiam serdecznie i licze na pomoc

0 kot55

Autostrady

czy inwalidzi płacą za przejazd płatnymi odcinkami z kartą inwalicką

0 Krzysztof

czy płacą innwalidzi

czy innwalidzi z kartą płacą za odcinki płatne na autostradzie

0 Krzysztof

naklejka na szybe samochodową

gdzie kupić

1 beata669

Karta parkingowa

Proponuje w części dot. Karty Parkingowej dokonać modyfikacji jej wyglądu bo obecnie wygląda całkiem inaczej niż na rysunkach..

0 Janusz

 

.
DODAJ NOWY WĄTEK

 

Temat:   *
Opis
Podpis:  

*


obrazek
 Wprowadź napis z obrazka
  *

.

Dodatkowe informacje